W strukturach ZPGSA Bielawa, odpowiedzialnych za organizację komunikacji miejskiej na terenie powiatu dzierżoniowskiego, zaszły istotne zmiany. Nową dyrektorką Sowiogórskich Autobusów została Aneta Remin, co oficjalnie... Czytaj dalej
Administracja
Ważne zmiany organizacyjne czekają gminę Pieszyce. Od 1 stycznia 2026 roku znany dotychczas Zakład Gospodarki Mieszkaniowej (ZGM) zostanie zastąpiony przez nową jednostkę – Wydział Gospodarki... Czytaj dalej

Aneta Remin objęła stanowisko dyrektora Sowiogórskich Autobusów w Bielawie
ZGM Pieszyce zmienia nazwę na Wydział Gospodarki Mieszkaniowej i Komunalnej od 2026 roku
Dzierżoniów wprowadza dofinansowanie na szczepienia przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu
Letnia korekta rozkładów jazdy na kolei w Dzierżoniowie już wprowadzona!
Powiatowe Zawody OSP w Bielawie: Strażacka Pasja i Emocjonująca Rywalizacja!
Nowoczesna ceramika w industrialnym Młynie Hilberta w Dzierżoniowie