Spotkanie na szczytach gminnej edukacji z wójtem – pierwsze z serii w nowym roku
Pierwsza konferencja liderów gminnych instytucji edukacyjnych i wychowawczych, pod przewodnictwem lokalnego wójta, miała miejsce we wtorek, 7. stycznia bieżącego roku. Było to pierwsze ze spotkań planowanych na ten rok.
Zgromadzeni w sali narad urzędu gminy, dyrektorzy placówek edukacyjnych, które obejmują szkoły, przedszkola i żłobki, prowadzili intensywne dyskusje na temat potrzeb i problemów swoich zarządzanych jednostek przez okres przekraczający dwie godziny. Wspólnie z wójtem, Marcinem Piętą, opracowywali strategię działania na nadchodzący rok.
Ustalenie kierunku pracy oraz koordynacja planowanych działań niewątpliwie przyczynią się do osiągnięcia efektywności w realizacji wspólnie wyznaczonych celów. Tego rodzaju spotkania mają ogromną wartość dla rozwoju gminnej oświaty i bliskiej współpracy pomiędzy jej liderami.

Dzielnicowy z Niemczy uczy młodzież o bezpieczeństwie i odpowiedzialności prawnej
Młodzi rowerzyści zdobijają karty rowerowe w Dzierżoniowie
Nowa era dla Szkoły Podstawowej nr 1: Termomodernizacja w Dzierżoniowie
Przedszkole na os. Jasnym zyska nowoczesny wygląd i ekologiczną energię!
Bielawa wprowadza innowacyjny projekt LILCES wspierający cyfrową edukację w szkołach
80-lecie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Olesznej: Święto pełne emocji i wspomnień
Dzierżoniów wprowadza dofinansowanie na szczepienia przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu
Letnia korekta rozkładów jazdy na kolei w Dzierżoniowie już wprowadzona!
Powiatowe Zawody OSP w Bielawie: Strażacka Pasja i Emocjonująca Rywalizacja!
Nowoczesna ceramika w industrialnym Młynie Hilberta w Dzierżoniowie