Gorzki remis Lechii Dzierżoniów
1:1 z Foto-Higieną Gać na wyjeździe
Kibice z Dzierżoniowa z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie rundy wiosennej. Po przerwie Lechia Dzierżoniów miała dać nam wszystkim spore nadzieje. 4 marca w sobotę odbyła się 16 kolejka 4 ligi dolnośląskiej. Na swoim boisku nasz zespół podejmowała Foto-Higiena Gać. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1-1, jednakże remis ten jest dość gorzki. Lechia grała zdecydowanie zbyt nerwowo.
Przebieg meczu
Chyba nikt nie spodziewał się, że gospodarze z takim impetem wejdą w to spotkanie. Prawdziwą klasę pokazał Vladyslav Shvets, który w 4 minucie spotkania załadował bramkę na 1-0. Goście byli bezradni w odrabianiu strat, ale też gospodarze nie stwarzali sobie zbytnio dogodnych sytuacji. Pod kątem bramkowym nie zmieniło się więc nic aż do gwizdka na przerwę. Bardzo długo Lechia Dzierżoniów starała się odrobić straty w drugiej połowie. Dopiero w 79 minucie bramkę wyrównującą na 1-1 strzelił Bartosz Rzepski. Takim też wynikiem zakończył się ten mecz. Szkoda, że w wyniku bardzo brutalnej gry nasi zawodnicy obejrzeli aż dwie czerwone kartki.

Rodzinny Rajd Rowerowy w Pieszycach – Dołącz 28 czerwca!
Powiatowe Zawody OSP w Bielawie: Strażacka Pasja i Emocjonująca Rywalizacja!
Półkolonie letnie w Dzierżoniowie: Zapisz dziecko na wakacyjną przygodę!
VII Piławska Skała 2026: Biegowe emocje i utrudnienia w ruchu
Objazdy autobusów w Dzierżoniowie z powodu Nocnego Sowi Biegu
Sowi Bieg w Dzierżoniowie: Utrudnienia w ruchu i szczegóły wydarzenia
Ekspresowa S8: Łagiewniki-Kobierzyce otwarta w 2027 roku!
Stypendia dla zdolnych uczniów Gminy Łagiewniki: nagrody za naukę i sztukę
OSP Łagiewniki w akcji: Ćwiczenia ratownictwa technicznego RESCUECUT 2026
Elektryfikacja Magistrali Podsudeckiej: Nowa era dla kolei na Dolnym Śląsku